banner seokod.pl

Dochodzenie odszkodowań

Dodano: 8 lat 3 miesiące temu
Kancelaria Salus od wielu lat stara się pomóc swoim Klientom w trakcie dochodzenia stosownych roszczeń odszkodowawczych. Nasza działalność skierowana jest do osób pokrzywdzonych i poszkodowanych, które w wyniku pewnych okoliczności poniosły szkody {majątkowe|materialne i niemajątkowe. Nasi pracownicy korzystają z sprawdzonych metod, aby w pełni usatysfakcjonować swoich Klientów. Jesteśmy grupą specjalistów od odszkodowań.
Dochodzimy różnych postaci świadczeń związanych z kolizjami w ruchu drogowym, błędami medycznymi, wypadkami w pracy i w drodze do pracy, utratą najbliższych, zaniedbaniami w miejscach publicznych, wypadkami rolniczymi, bezumownym korzystaniem z nieruchomościami, skutkami zaistnienia siły wyższej, kradzieżą mienia, uprawianiem sportów i z szkodliwym działaniem produktów.
Klienci kancelarii Salus mogą liczyć na kompleksową obsługę świadczeń odszkodowawczych. Nasi specjaliści dochodzą takie świadczenia jak: odszkodowania, zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów leczenia. Ponadto mogą skorzystać z usług wewnętrznej kancelarii prawnej, która zajmuje się doradztwem prawnym i sporządzaniem analiz prawnych.
Usługi świadczone przez firmę Salus dotyczą obsługi prawnej, analizy spraw, doboru odpowiednich środków i reprezentacji Klientów przed odpowiednimi jednostki administracji i wymiaru sprawiedliwości. Wykorzystujemy jedynie bezpieczne metody i gwarantujemy szybkie przeprowadzenie sprawy. Dobro naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Podobne wpisy

Komentarze

Dochodzenie odszkodowań
Adres strony:
Wyświetleń:
1573
Wizyt:
960
Kliknięć:
19
CTR:
1.98%