EkoSan, biologiczne oczyszczalnie Lublin

Dodano: 3 lata 8 miesięcy temu
Firma EkoSan Instal posiada biuro w miejscowości Lublin, zespół majstrów gwarantuje całkowity zakres usług z zakresu branży sanitarnej. W własnym ekwipunku mamy różne potrzebne narzędzia również koparki do robót ziemnych.
Proponujemy usługi projektowania i wykonawstwa przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na strefach nieskanalizowanych wykonujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. różne prace wykonujemy z koniecznymi przepisami i zgodnie z projektem. wszystkie kolizje pożądanie montujemy a w przypadku przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
Szeroko pojęta branżą HVAC to również obszar naszych prac. prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego typu budowlach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W mieście Lublin istnieje mnóstwo budów wybudowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe posiada projektantów sanitarnych posiadających wszelkie uprawnienia budowlane. Projekty sanitarne wykonujemy z wszelkimi koniecznymi uzgodnieniami do tego zgodnie z obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy budują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy składanie systemów ogrzewania na każdy rodzaj medium. Jesteśmy w stanie zakończyć zbiorczo budowę z profilu instalacji i sieci sanitarnych na obiektach domowych i użytkowych. Nasi pracownicy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.
Nasza branża to również montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków w Lublinie, Łęczne, Lubartowie i Świdniku. Wykonujemy montaż oczyszczalni biologicznych, drenażowych, tunelowych oraz systemów zagospodarowania wody deszczowej oraz jej odzysku. Posiadamy własną koparkę i wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania prac ziemnych i oczyszczalni ścieków.

Podobne wpisy

Komentarze