banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 1 miesiąc 6 dni temu

Posiadamy w magazynach pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer sprzedawane są przez sprzedawców dysponujących niezbędną wiedzą i długoletnie doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci otrzymują opierając się o ich indywidualne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę sprzedażową oraz asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w wyborze właściwych produktów dla Twoich potrzeb. Oprócz systemów mocowań posiadamy także w ofercie akcesoria takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia i wkręty

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod skomplikowaną drogę nadzorczą i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli zgadza się na podwojoną kontrolę jakości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, płynący z używania produktów Spax. Bogate znawstwo umożliwia firmie pomyślnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i zaspokajać personalne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze