banner seokod.pl

Hurtownia śrub i nakrętek Poznań

Dodano: 9 miesięcy 4 dni temu

Firma OLAF zajmuje się dystrybucją elementów łączących dedykowanych koncernowi meblarskiemu. Fabrykant działa w branży już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie umożliwia rozwijać metody techniczne dla ulepszonej odporności artykułów. Tak serwis online, jak i stacjonarny, oferuje pomoc w doborze właściwych elementów oraz fachową pomoc wskazówkową. Specjaliści z przyjemnością opowiedzą o wszelkich artykułach, ich zastosowaniu i dadzą odpowiedź na postawione wątpliwości. 


Wśród produktów oferowanych przez producenta OLAF znajdują się wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W katalogu można znaleźć produkty do pracy ręcznej i użytku domowego, ale także pracy zmechanizowanej, stosowanej przez meblarskie firmy. Jakość towaru jest ściśle kontrolowana w trakcie produkcji, ponieważ to one decydują o jakości końcowego elementu domowego wyposażenia. Firma OLAF zapewnia tę precyzję i nadal się zmienia. Asortyment jest produkowany cyklicznie i o każdej porze jest dostępny w bazie, co spełnia oczekiwania klientów. Każdorazowy produkt jest obszernie opisany na stronie online. 


Deskrypcje zawierają dostępne rodzaje elementów łączących, cel, materiał wykonania i wszelkie wytyczne technologiczne. Portal jest intuicyjny a artykuły skatalogowane i uporządkowane. Dodatkowo, grupa OLAF prowadzi bloga oraz sekcję pytań i odpowiedzi, z których można pozyskać istotne informacje. Strona olaf.pl usprawnia internaucie kupno również za pomocą zamieszczenia tabeli z wskaźnikiem i gabarytami elementów łączących. O jakości artykułów najsilniej świadczą kontrahenci firmy OLAF. Współpracuje ze popularnymi markami w branży - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Dzięki temu możliwe jest nabycie produktów z tych wszystkich stron w połączonej wysyłce. 

Podobne wpisy

Komentarze