banner seokod.pl

Jazda defensywna

Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
Szkolenie defensywnej jazdy dedykowany jest dla niedoświadczonych, jak i kierowców z wieloletnią praktyką. W trakcie trzech etapów szkolenia uczestnicy zaznajomią się z technicznymi możliwościami reakcji na zagrożenia na drodze, jak i z aspektami psychologicznymi, związanymi z redukcją stresu. Jazda pasywna to styl prowadzenia samochodu, która ma zredukować ilość wypadków na drodze.
Wiedza na temat niebezpiecznych sytuacji na drodze bezpośrednio wpływa na eliminację ryzyka w czasie poruszania się pojazdem mechanicznym. Przygotowywane w naszej szkole jazdy kursy z jazdy defensywnej mają na celu nauczyć kierowcę podstaw bezkolizyjnego prowadzenia auta w w warunkach zagrażających bezpieczeństwu uczestników ruchu drogowego. Oferujemy niskie ceny, nauczycieli z wieloletnią praktyką i przygotowane pod okiem najlepszych specjalistów materiały podręczniki.
W czasie trwania kursu prowadzenie pojazdów zostane poddane ocenie przez doświadczonego instruktora. W dalszej kolejności zostaną oni zaznajomieni z podstawowymi zasadami jazdy pasywnej i będą mogli skorygować ewentualne niedoskonałości w kierowaniu pojazdami.
W trakcie kursu korzystamy z specjalistycznych urządzeń pomiarowych, które oceniają styl prowadzenia samochodu przez uczestnika szkolenia. Ponadto udostępniamy interesujące materiały szkoleniowe, w których znajdują się szczegółowe opisy przyczyn i skutków zdarzeń kolizyjnych. Oferujemy szkolenia na bardzo wysokim poziomie i profesjonalnych instruktorów.

Podobne wpisy

Komentarze