banner seokod.pl

Klimatyzacja przemysłowa

Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
Przedsiębiorstwo MIR-TOR świadczy profesjonalne usługi w zakresie obsługi technicznej i wykonawstwa multibranżowych zadań inwestycyjnych związanych z systemami klimatyzującymi, wentylującymi i rekuperacyjnymi. Naszymi Klientami zostają zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, którzy chcą chcą zadbać wysoki komfort klimatyczny. Specjalnością firmy MIR-TOR jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, oraz doradztwo i usługi serwisowe, co ma wpływ na to, że jesteśmy jednym z najlepszych dostawców usług klimatycznych na terenie Polski.
Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów klimatycznych renomowanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. Oferujemy zróżnicowane urządzenia, które dokładnie dopasujemy do oczekiwań naszych Klientów. Sprzedajemy klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split. Dbamy o innowacyjność i elegancki wygląd produktów.
Dodatkowo specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które mogą być stosowane w halach magazynowych, budynkach przemysłowych, wielopiętrowych biurowcach i centrach handlowych o dużej kubaturze, gdzie konieczny jest montażu kilku urządzeń. Naszą działalność opieramy także na tworzeniu profesjonalnych systemów klimatyzacji precyzyjnej, która wpływa na niezawodność funkcjonowania skomplikowanych urządzeń umieszczonych w serwerowniach i centrach danych.

Oferujemy także ogromny wybór rekuperatorów i pomp ciepła, które regulują poziom wilgotności w mieszkaniach i lokalach użytkowych, z jednoczesnym produkowaniem ciepła. Są to produkty o wysokich właściwościach energetycznych, które oprócz ekologicznych właściwości, minimalizują także wydatki na ogrzewanie domu.
Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie usług i wyrobów spełniających wymagania Klientów.

Podobne wpisy

Komentarze