banner seokod.pl

Kursy bezpiecznej jazdy

Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
Kurs bezpiecznej jazdy ma za zadanie wzrost poziomu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Opracowując kursy, nasza placówka szkoleniowa dba o poprawę kwalifikacji niedoświadczonych kierowców, jak i doskonalenie jazdy doświadczonych użytkowników samochodów. Pragniemy zaoferować Państwu specjalistyczne kursy w towarzystwie doświadczonych instruktorów, którzy nauczą Państwa jak bezkolizyjnie prowadzić samochód w skrajnych warunkach pogodowych.
Szkolenie defensive driving złożony jest z części teoretycznej i praktycznej. W początkowym etapie kursu, w trakcie kierowania samochodu na drodze nauczyciel szczegółowo oceni Państwa umiejętności bezwypadkowego prowadzenia auta. W dalszej kolejności, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy pasywnej i objaśni konkretne przypadki zdarzeń drogowych powodujących niebezpieczeństwa. Ostatnim etapem będzie korekta prowadzenia samochodu i wdrożenie założeń jazdy defensywnej w ruchu ulicznym.
Jazda pasywna to nowatorska metoda kierowania pojazdem, której priorytetem jest udoskonalenie kultury i bezpieczeństwa na drodze. W trakcie kursu pomożemy Państwu odpowiednio dopasowywać prowadzenie samochodu do warunków atmosferycznych, przewidywać zachowania innych uczestników ruchu i odpowiadać na zbliżające się zagrożenia.
Szkolenie jazdy defensywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla każdego kierowcy. W naszym ośrodku, poza przyjazną atmosferą, możemy zapewnić Państwu profesjonalne podręczniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zpisz sie na kurs z jazdy defensywnej.

Podobne wpisy

Komentarze