banner seokod.pl

Mapa Chorwacji - Krka Korcula Makarska Split Dubrownik

Dodano: 10 lat 2 miesiące temu
Chorwacja może dostarczyć turystom nie tylko wielu zabytków, ciekawych widoków, możliwości do wypoczynku, ale także i do świetnej zabawy. Doskonałym tego przykładem jest miasto usytuowane w południowo-wschodniej części Chorwacji o nazwie Makarska.
Split – co warto zobaczyć?
Jeżeli szukasz niezapomnianych wrażeń, licznych zabytków, pięknego miasta otwartego na turystę, to z pewnością zainteresuje cię Split. Usytuowane jest ono w regionie Dalmacji. Znaleźć tutaj można nie tylko ciekawe widoki, ale także i zabytki, których nie brakuje.
Korcula - Mały Dubrownik
Miłośników kąpieli morskich z pewnością zainteresuje oferta Korčuli. Jest to jedna z wielu wysp znajdujących się na terenie Chorwacji. Choć wielu turystów podróżuje tutaj jedynie po to, by wypoczywać, opalać się, zażywać kąpieli morskich, to jednak należy wspomnieć o tym, że nie wszędzie warunki na to pozwalają.
Parka Narodowy Krka – Chorwacja Krka – rzeka znajdująca się w zachodniej Chorwacji, dlatego też dostęp do niej z polski byłby wręcz wyśmienity. Jednakże warto zwrócić uwagę na przede wszystkim na park narodowy Krka. Jego główną atrakcją są przede wszystkim wodospady, bystrzyny oraz kaskady.
Bajeczne Jeziora Plitwickie Turyści żądni pięknych widoków z pewnością zostaną usatysfakcjonowani mając sposobność do oglądania przepięknych Jezior Plitwickich. Jeziora te są usytuowane w południowej części Gór Mała Kapela, które wchodzą w skład Gór Dynarskich. Leżą one na terenie Parku Narodowego Jezior Plitwickich.
Dubrownik – perła Chorwacji Organizując wycieczkę każdy turysta zastanawia się, które miejsce najlepiej odwiedzić, w jaki sposób zaplanować trasę własnej wycieczki. Osoby odwiedzające Chorwację borykają się z nie lada wyzwaniem, gdyż kraj ten obfituje w interesujące regiony turystyczne. Jednym z takich miejsc jest Dubrownik.

Podobne wpisy

Komentarze

Mapa Chorwacji - Krka Korcula Makarska Split Dubrownik
Adres strony:
Wyświetleń:
2581
Wizyt:
2047
Kliknięć:
162
CTR:
7.91%