banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 4 miesiące 1 tydzień temu

W każdym domu musi znaleźć się system grzewczy, który zapewni odpowiednią temperaturę  

No a jeśli musi być system grzewczy, to także odpowiednio dobrany system kominowy, czyli taki, który bez problemu spełni swoją funkcję. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia uniwersalne systemy, niepodatne na wpływ zimna. Odpowiednio dobrany system zapewni Ci spokój oraz bezpieczeństwo przez długi czas.

Tego rodzaju systemy kominowe zajmują mniej miejsca niż zwykłe kominy. Są one dużo bardziej rozwinięte i pozwalają na prostsze połączenie elementów. 

Co więcej, idealnie działają one przy rozmaitych urządzaniach. Przykładowo, w ofercie sklepu PLEWA można znaleźć system, który można zamontować do kominka – jest on odporny na pożar sadzy. W naszym sklepie znajdziesz systemy kotłów kondensacyjnych. Mogą one współpracować z wieloma kotłami. Każdy z tych rodzajów w ofercie firmy PLEWA odporny jest nawet na gwałtowne skoki wysokości temperatury. Ponadto, nasz system kominowy daje bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantuje szczelność  ogniową oraz gazową. Należy również zaznaczyć, że nie ulega on także procesowi rdzawienia. W naszym sklepie oferujemy systemy kominowe, które nie ulegają odkształceniom. Nie zagraża im wysoki poziom wilgoci, na który są po prostu odporne. Należy również dodać, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się ciepło w budynku.

W skład systemu wchodzą m.in. rury, płyty przykrywające oraz odrębne części, które pozwalają na ich zmontowanie. Poza systemami kominowymi oferujemy akcesoria , które mogą okazać się przydatne, m.in.: nasady kominowe i szalunki tracone. Poszczególne części spełniają  normy instytutu Karlsruher Institut für Technologie

Odwiedź stronę firmy Plewa i dowiedz się więcej. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, napisz do nas. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Podobne wpisy

Komentarze