banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 5 miesięcy 1 tydzień temu

Sklepi internetowy Tensorowe.pl ma w asortymencie pierścienie, generatory i różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy też na naszą stronę www w celu pogłębienia swoich informacji na temat pierścieni tensorowych.


Nadrzędnym celem pierścieni tensorowych jest spożytkowanie mocy subtelnych oraz nasilenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od typu pierścienia – możliwa staje się intensyfikacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów Twojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste oraz polepszenia sytuacji finansowej. Zasady odnoszące się do delikatnej energii można utożsamiać z ideami fizyki kwantowej, które łamią czas i przestrzeń. Oznacza to, że osoba ma prawo kierować przepływem tej energii za pomocą intencji i, że reakcja jest realna także na sporą odległość. Wynika z tego, że nie trzeba mieć przy sobie pierścienia, żeby się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie połączyć, tak żeby wspomógł nasze intencjonalne działania.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe mogą być przyrządem wykorzystywanym przez ludzi praktykujących metodę dwupunktu, ułatwiając w ten sposób połączenie techniki z duchowością, i podkreślając obecny w świecie Natury – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało przedstawione przez Richarda Bartletta, umożliwiające oddziaływać na wszelakie elementy Twojego życia. Użytkowanie z tego pola morficznego o olbrzymim potencjale informacyjnym daje możliwość zmiany używanych do wzorów fizycznych, miłosnych, finansowych oraz stanów umysłowych i emocji. 

Podobne wpisy

Komentarze