banner seokod.pl

Producent etykiet papierowych T-pack

Dodano: 1 miesiąc 4 dni temu

Oferujemy bardzo szeroki asortyment różnych opakowań, jak; kartony, torby papierowe, foliowe i materiałowe, oraz foliopaki. Nasze opakowania są idealnym nośnikiem grafiki reklamowej. Możesz przesłać do nas dowolną grafikę, hasło reklamowe czy logotyp, żeby wyprodukować unikalne opakowanie. Opakowanie z własną grafiką to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to także podstawa tworzenia wizerunku i zaufania do Twojej firmy.


Należy pamiętać o akcesoriach przydatnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli wszędzie tam, gdzie należy zadbać o właściwe opakowanie towarów przygotowywanych do wysłania. Produkujemy samoprzylepne taśmy pakowe, z nadrukowanymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i możliwością nadruku swoich informacji. U nas znajdziesz wszelkie gadżety ważne do pakowania wysyłek: opakowania, taśmy pakowe, etykiety samoprzylepne, rolki termiczne i inne materiały eksploatacyjne.


Jako producent etykiet samoprzylepnych oferujemy szeroki wybór naklejek foliowych w arkuszach, w wielu rozmiarach i objętościach. Sprzedawane u nas etykiety możesz zadrukować samemu lub zlecić to do naszej drukarni kartonów. Zależy nam, aby każdy kontrahent został fachowo i na czas. Postawiliśmy na jakość naszych towarów, zwłaszcza w przypadku etykiet długowiecznych, ponieważ w pełni rozumiemy potrzeby naszych klientów.


Kartony to przede wszystkim próba zabezpieczenia towaru do wysyłki, czy w przypadku sklepów stacjonarnych - torby zakupowe. Spersonalizowane kartony sprawią, że nasza firma stanie się atrakcyjniejsza i będą przyczyną do widzenia jej jako bardziej interesującej. Opakowanie z przepięknym nadrukiem lub naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok ciekawym wzorem lub nośnym hasłem spowoduje, że nasza firma będzie mocniej zapamiętana. W dzisiejszych czasach oraz dużej konkurencji, tylko obsługa klienta na najwyższym poziomie, zadbanie o proces zakupowy i fajne doświadczenia, mogą sprawić, że to właśnie nasza firma wyróżni się na tle innych podobnych firm.


Bardzo staramy się dopasowywać nasz asortyment do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez chat. Każda sugestia odnośnie branży opakowań i naklejek samoprzylepnych pozwalają nam nieustannie ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze