banner seokod.pl

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Haba

Dodano: 10 miesięcy 1 tydzień temu

Sklep internetowy haba.pl oferuje artykuły firmy HABA RL - asortyment do filtrowania ścieków, ograniczniki tłuszczu i węglowodorów, instalacje zagospodarowania wód opadowych, przepompowni oraz biopreparatów. Istniejemy na rynku od 1933 roku i wciąż się rozwija w zawrotnym tempie. Podstawy kompanii to praca badawcza i zapotrzebowanie klientów. 


Opierając się na tych przesłankach HABA RL przygotowuje nowe rewolucyjne metody, takie jak instalacje wodno-kanalizacyjne z pompą, instalacje zraszające, instalacja wkomponowana w ogród z pokrywą kameleon czy bezwonna oczyszczalnia BIO EASY FLOW, która umożliwia ponowne użycie oczyszczonych ścieków do podlewania roślin. W sklepie haba.pl są oferowane produkty i usługi zarówno dla prywatnych instalacji wodno-kanalizacyjnych, jak i większych aparatur dla szkół, zakładów, dzielnic czy wiosek. 


Firma proponuje stworzenie oczyszczalni i operatów wodnoprawnych, serwis oczyszczalni, systemy używania wody deszczowej oraz wszelkie niezbędne asortyment do zachowania porządku systemów i preparaty biologiczne. HABA RL to rodzinna grupa, która opiera się na ekologię w otoczeniu i edukację. Publikuje kompleksowe opisy swoich produktów i ich montażu w ogólnodostępnych broszurach na witrynie haba.pl. ulotki podkreślają pozytywne działanie danego pomysłu technicznego na środowisko. Nadrzędnym kierunkiem produktów firmy HABA RL jest środowisko naturalne. Umożliwiają bowiem wtórne wykorzystanie oczyszczonej wody i ograniczenie zużycia wody przez członków domu. Ponadto oferowane metody są wygodne w użytkowaniu, nie wytwarzają nieprzyjemnego odoru. Skutkiem starań firmy jest zwiększanie świadomości na temat możliwych rozwiązań instalacji wodno-kanalizacyjnych zamiast przestarzałych szamb. Wykorzystanie nowoczesnych sposobów daje szansę otrzymania zadbanego środowiska z jednoczesnym wspieraniem przyrody.

Podobne wpisy

Komentarze