banner seokod.pl

Ubezpieczenie turystyczne online w LINK4

Dodano: 10 lat 2 miesiące temu
Nie dręczy Cię czasem myśl, że Twój dom może ulec zalaniu wodą, włamaniu, spaleniu i innym przykrym zdarzeniom losowym? A kiedy spotka Cię zły los czy uniesiesz sam ciężar związanych z tym problemów...? Jeśli nie jesteś tego pewny, jest na to sposób - należy pomyśleć niezwłocznie o ubezpieczeniu! Link4 poleca na takie wypadki interesujące ubezpieczenia mieszkaniowe (domu). Ubezpieczenie Link4 zapewnia szeroki zakres ochrony m. in. od skutków przepięcia, zalania, pożaru, kradzieży i innych wypadków losowych. Ponadto w pakiecie z Assistance otrzymasz pomoc (hydraulika, elektryka, ślusarza i innych fachowców), transport osób i rzeczy oraz pobyt w hotelu jeśli dom/mieszkanie nie nadaje się do użytku. Możesz też wykupić OC mieszkaniowe, które ochroni Cię od skutków finansowych szkód wyrządzonych innym.

Ile to może kosztować? Link4 poleca na stronie internetowej kalkulator "mieszkanie", za pomocą którego szybko uzyskasz orientacyjną odpowiedź. Aby szybko zorientować się w kosztach ubezpieczeń, Link4 udostępnił na stronie internetowej kalkulator "mieszkanie", dzięki któremu można szybko uzyskać niezbędne informacje.

LINK4 to od wielu lat czołowa firma ubezpieczeń direct. Do tej pory znani byliśmy głównie z ubezpieczeń komunikacyjnych. Jak widać, obecnie nasza oferta jest już bardziej kompleksowa i obejmuje także ubezpieczenia mieszkaniowe i podróżne. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

LINK4 to uznana marka i czołowa firma ubezpieczeń przez Internet lub telefon, wielokrotnie wyróżniana i nagradzana za ofertę i jakość usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Podobne wpisy

Komentarze

Ubezpieczenie turystyczne online w LINK4
Adres strony:
Wyświetleń:
3676
Wizyt:
3332
Kliknięć:
37
CTR:
1.11%