banner seokod.pl

Wynajem telebimów na imprezy

Dodano: 7 lat 8 miesięcy temu
Nasza firma, jako producent urządzeń ledowych, świadczy wynajem telebimów na koncerty. W związku z tą usługą zapewniamy transport sprzętu w stabilnych kabinetach, montaż i demontaż mobilnego stelażu, a także ustawienie urządzeń i organizację techniczną imprezy. Nasz zespół to grupa fachowców, którzy bardzo szybko zapewnią Tobie wysoka jakość obrazu i dźwięku.

W naszym zakładzie projektujemy telebimy mobilne przeznaczone do błyskawicznego montażu na imprezach masowych. Telebimy mobilne wymagają łatwej w modyfikacji konstrukcji i specjalistycznego okablowania, ze względu na specyfikę masowych imprez. Mobilna konstrukcja jest bardzo prosta w zamontowaniu i udostępnia możliwość nieograniczonej konfiguracji i ustawień kąta przekrzywienia urządzenia. Sam telebim na wynajem jest urządzeniem wysoce precyzyjnym. Posiada nadprogramowe zabezpieczenia przed deszczem i warstwę ochronną przed zbytnim naświetleniem promieni słonecznych. Łatwy w obsłudze sterownik daje możliwość szybkiego sterowania ustawieniami wyświetlacza i prezentowaną treścią. Wyświetlacz wyróżnia wysoka rozdzielczość i niespotykana głębia kolorów.

Mamy do zaoferowania profesjonalny wynajem telebimów na koncerty. Cały czas jesteśmy gotowi, by stworzyć dla Ciebie wysokiej jakości oprawę sceniczną. Możesz zaufać naszym kwalifikacjom!

Podobne wpisy

Komentarze

Wynajem telebimów na imprezy
Adres strony:
Wyświetleń:
1346
Wizyt:
833
Kliknięć:
16
CTR:
1.92%